SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
787 650 €
(9 377 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
84 τ.μ.
שח"ל, ירושלים | القدس

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Au cœur de Givat Mordechai, dans un environnement recherché et pratique pour la vie quotidienne, découvrez ce bel appartement 4,5 pièces ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

שח"ל, ירושלים | القدس
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Jerusalem Immobilier