SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
852 390 €
(17 048 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
50 τ.μ.
הנביאים, ירושלים | القدس

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Haneviim 44
2 pièces 50m²
Terrasse Souccah
2ème étage avec ascenseur
Parking Parking, Ascenseur, Air conditionné, 2 salles d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

הנביאים, ירושלים | القدس
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Noam Immobilier