Λίστα προσφορών
6
6
6
2 900 800 €
(13 306 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
218 τ.μ.
יהודה, ירושלים | القدس
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
6+
επίπεδα
218 τ.μ.
μπάνια
Complexe au coeur de Baka, rue Yehuda.
Duplex 5 pièces 126 m² + 3 pièces 68 m² + studio/bureau 24 m²
Grands balcons soucca, parking, clim...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
14ημέρες
Ενημερώθηκε:
1ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
יהודה, ירושלים | القدس
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.