SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 059 050 €
(8 023 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
132 τ.μ.
קדם, תל־אביב–יפו

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Coup de cœur !

Sublime 3 pièces en duplex de 92m2 net + 40m2 de terrasse face à la mer.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

קדם, תל־אביב–יפו
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lev Tel Aviv