SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
4 704 000 €
(14 746 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
1
319 τ.μ.
אחד העם, תל־אביב–יפו

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα319 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Immeuble de très haut standing. Appartement sur un seul niveau. 244m² habitable + 75m² de terrasse de plain-pied. Rue calme, vue dégagée....

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

אחד העם, תל־אביב–יפו
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lev Tel Aviv