SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 439 000 €
(9 593 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
150 τ.μ.
נתניה

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury 5-Room Apartment with Unobstructed Views 🌟For Sale (Exclusive): Located on the desirable HaGila Street:A spacious, upgraded, and beautifully d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

נתניה
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Poleg Real Estate