SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
370 000 €
(2 056 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
180 τ.μ.
Avinguda Ramón Llidó, Xàbia / Jávea

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα180 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Completely renovated contemporary-style apartment on the first floor with elevator in the urban area of ​​Pueblo in Jávea/Xàbia, within walking distan...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 58ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda Ramón Llidó, Xàbia / Jávea
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home