SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
215 000 €
(4 216 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
51 τ.μ.
Calle Dacsa, Xàbia / Jávea

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Se vende precioso apartamento totalmente reformado en la zona del Arenal de Jávea, uno de los enclaves más demandados para vivir o invertir en la Cost...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 63ημέρες
Ενημερώθηκε: 63ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Dacsa, Xàbia / Jávea
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Relaciones Externas S.l