Λίστα προσφορών
34
34
34
618 000 €
(3 106 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
199 τ.μ.
Camí de la Calablanca, Xàbia / Jávea
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
5
επίπεδα
199 τ.μ.
μπάνια
2+
Apartments Cala Blanca Javea
Prices starting from €495.000 - €740.00 Choice of units available .
Discover a refined coastal lifestyle in one o...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
422ημέρες
Ενημερώθηκε:
88ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Camí de la Calablanca, Xàbia / Jávea
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.