Λίστα προσφορών
30
30
30
460 000 €
(5 412 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
85 τ.μ.
Carretera de Barcelona, Viladecans
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
85 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Some homes simply meet expectations while others instantly feel like the place where you could truly belong.
This semi-new property built in 2021 sta...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Α - Εξαιρετικά οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
3ημέρες
Ενημερώθηκε:
3ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Carretera de Barcelona, Viladecans
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.