SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
271 500 €
(3 017 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
90 τ.μ.
Calle Albero, Vélez-Málaga

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Property for sale in the centre of Vélez-Málaga
From JT real estate we offer a magnificent opportunity to live in the heart of the city, just 300 met...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΞεχωριστή κουζίναΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 19ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Albero, Vélez-Málaga
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

JT inmobiliaria

JT inmobiliaria