SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 390 000 €
(3 601 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
386 τ.μ.
Carrer de l'Illa de Sardenya, València

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα386 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Lucas Fox presents this spectacular duplex penthouse for sale in the City of Arts and Sciences, with access to both floors with La Finca 's lift and b...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de l'Illa de Sardenya, València
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Valencia