SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 320 000 €
(6 286 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
210 τ.μ.
Plaça de l'Ajuntament, València

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα210 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A newly renovated four-bedroom apartment on Avenida Marqués de Soltero in Valencia, finished in a clean, modern style and designed for comfortable liv...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 16ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Plaça de l'Ajuntament, València
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Valencia