SUPA24
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, πλακάκια, ανακαινισμένο, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ
Άλλο; πλακάκια
189 000 €
(4 725 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
40 τ.μ.
AVENIDA ESPAÑA (DE), Torrox

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα40 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

✨ Brand New Studio Apartment in Torrox Costa – Valencia Building ✨

Located in the exclusive Valencia Building in Torrox Costa, this modern, brand-new...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 83ημέρες
Ενημερώθηκε: 40ημέρες

Τοποθεσίες

AVENIDA ESPAÑA (DE), Torrox
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

INMOBILIARIA MIMI

INMOBILIARIA MIMI