SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
165 000 €
(2 797 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
59 τ.μ.
Avenida de Holanda, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVE LA MATA OPPORTUNITY – 2-BED APARTMENT WALKING DISTANCE TO BEACH & AMENITIES Located in the highly sought-after area of La Mata, this char...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de Holanda, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home