SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
141 900 €
(2 289 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
62 τ.μ.
Calle Rafal, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

An excellent opportunity has been presented to acquire a first-floor apartment located in the established and sought-after area of ​​La Acequión, in T...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Rafal, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home