SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
285 000 €
(2 159 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
132 τ.μ.
Calle Apolo, Torrevieja

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα132 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this exclusive luxury apartment in Torrevieja , located in one of the city's most sought-after and elegant areas, just steps from Playa del C...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Apolo, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home