SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
240 000 €
(3 582 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
67 τ.μ.
Calle Morera, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

La Mata, Residencial Viña Mar VII. 3rd-floor apartment (with elevator) just 200m from the beach. This 67m2 property features 2 bedrooms, 1 bathroom, a...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΘέαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Morera, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home