SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
241 000 €
(2 620 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
92 τ.μ.
Calle Aida, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This spacious apartment located in a natural environment, possesses a full kitchen, a large living room, 2 bedrooms and a bathroom. It also has a terr...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Aida, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home