SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
459 000 €
(4 330 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
106 τ.μ.
CALLE MAR BALTICO, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW BUILD APARTMENTS AND PENTHOUSES NEAR THE BEACH IN TORREVIEJA New Build apartments with one of the best locations you can find, located 50 meters ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE MAR BALTICO, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home