SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
187 900 €
(4 176 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
45 τ.μ.
Avenida de Holanda, Torrevieja

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Just 200 meters from La Mata Beach in Torrevieja, this beautiful apartment for sale offers modern design, high-quality finishes, and an unbeatable loc...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 54ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de Holanda, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home