SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
219 000 €
(2 920 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
75 τ.μ.
Calle Ramón Gallud, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα75 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

💎 BRAND NEW AND COMFORTABLE! RENOVATED APARTMENT 300M FROM PLAYA DEL CURA, IN TORREVIEJA. LIKE-NEW HOME! Looking for a home where all you have to bri...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Ramón Gallud, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home