SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
169 000 €
(2 600 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
65 τ.μ.
Calle Pedro Lorca, Torrevieja

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this charming apartment located in the sought-after Playa del Cura area of ​​Torrevieja. With a constructed area of ​​65 m2 and a south-facin...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pedro Lorca, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home