SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
178 000 €
(2 618 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
68 τ.μ.
Calle La Sagra, Torrevieja

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For sale is this beautiful apartment in the idyllic Miraflores residential area on the Costa Blanca, Torrevieja, with 2 beautiful swimming pools and i...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Calle La Sagra, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home