SUPA24
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως
Σαλόνι; πλακάκια, φυσικό φως
199 999 €
(1 786 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
112 τ.μ.
Calle de la Paz, Torrevieja

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

MAYMAR präsentiert diese großzügige und helle Wohnung im Herzen von Torrevieja, nur fünf Gehminuten vom Strand entfernt, in einer der gefragtesten und...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΦυσικό φωςΞεχωριστή κουζίναΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de la Paz, Torrevieja
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAYMAR