SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
570 000 €
(8 636 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
66 τ.μ.
Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

NEUBAUPROJEKT IN LA CARIHUELA, NUR 500 M VOM STRAND ENTFERNT!~~Die Immobilien bestehen aus Wohnungen mit 2 oder 3 Schlafzimmern, großzügigen Terrassen...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΚαμπίνα ντους

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Viasag Inmobiliaria