SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
529 900 €
(5 888 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
90 τ.μ.
Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

3 BEDROOMS IN CARIHUELA~~Completely renovated apartment with high-quality finishes and designer details in La Carihuela, just a 1-minute walk from the...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 13ημέρες
Ενημερώθηκε: 13ημέρες

Τοποθεσίες

Ronda Oeste de Málaga, Torremolinos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Propertybenalmadena