SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
375 000 €
(3 178 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
118 τ.μ.
Avenida Isabel Manoja, Torremolinos

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα118 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

BRIGHT, CENTRALLY LOCATED APARTMENT WITH GARAGE AND POOL! ✨? FABULOUS APARTMENT IN THE HEART OF TORREMOLINOS ? Located just steps from Plaza Costa del...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 34ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Isabel Manoja, Torremolinos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home