SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
255 000 €
(3 806 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
67 τ.μ.
Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΜετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

STRATEGICKÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST - CALLE PEZ DORADO

Představujeme vám vynikající investiční příležitost v jedné z nejvyhledávanějších a rychle se r...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠεζοδρόμιοΚαμπίνα ντουςΜετά την ανακατασκευή

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 84ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA