SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
340 000 €
(6 415 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
53 τ.μ.
LUGAR RUSO, Torre Pacheco

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα53 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

KEY READY, 2 Bedroom, 2 Bathroom, Ground floor Apartment situated in the sought after Santa Rosalia Lake & Life Resort. Unfurnished, and comprising o...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

LUGAR RUSO, Torre Pacheco
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home