SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
698 000 €
(4 685 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
149 τ.μ.
CARRETERA Ma-11, Sóller

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα149 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In the heart of the charming village of Sóller, on the picturesque Rua Sa Lluna, lies an apartment with soul, where Mallorcan charm blends seamlessly ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

CARRETERA Ma-11, Sóller
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Jean François MONMARQUÉ