SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
460 000 €
(5 974 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
77 τ.μ.
Calle Torreblanca, Sevilla

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exklusives Duplex mit privater Terrasse im historischen Zentrum von Sevilla

Eine seltene Gelegenheit, eine einzigartige Immobilie in einem der charma...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Torreblanca, Sevilla
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España