SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 500 000 €
(4 983 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
301 τ.μ.
Calle Geranio, Santiago del Teide

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα301 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartament for sale in Santiago del Teide, with 1,346 ft2, 2 rooms and 3 bathrooms, Swimming pool, Garage, Lift, Furnished and Air conditioning.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Geranio, Santiago del Teide
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Chances Investment