Λίστα προσφορών
27
27
27
162 000 €
(2 314 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
70 τ.μ.
Calle Tamara, Santiago del Teide
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
1
επίπεδα
70 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
An exclusive penthouse is for sale on a leasehold basis , offering stunning views of the sea and the majestic cliffs of Los Gigantes in Tenerife , ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Εξοπλισμός:
Αλλος
Ηλικία της προσφοράς:
170ημέρες
Ενημερώθηκε:
75ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Calle Tamara, Santiago del Teide
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.