SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
299 633 €
(4 280 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
70 τ.μ.
Camì de Cavalls, Sant Lluís

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

^ Czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania...

πάτωμα:
1. όροφο του 9
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Camì de Cavalls, Sant Lluís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dobra Oferta Pro

Andrzej Gołębiewski