SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
695 000 €
(11 583 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
60 τ.μ.
Carrer de Ponent, Sant Antoni de Portmany

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fantastic apartment in San Antonio with stunning sea and mountain views, perfect for enjoying tranquility and the Mediterranean lifestyle. The propert...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 11ημέρες
Ενημερώθηκε: 11ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Ponent, Sant Antoni de Portmany
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home