SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
545 000 €
(2 206 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
247 τ.μ.
Avenida Reserva de Sotogrande, San Roque

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα247 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Descubre el máximo nivel de comodidad y elegancia en este impresionante apartamento de 3 dormitorios y 3 baños, con vistas panorámicas al prestigioso ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 35ημέρες
Ενημερώθηκε: 35ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Reserva de Sotogrande, San Roque
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SurDeAndalucia SURDEANDALUCIA