SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
229 900 €
(2 129 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
108 τ.μ.
Calle Bach, San Miguel de Salinas

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα108 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Beliggende i det charmerende miljø i San Miguel de Salinas tilbyder denne boligkompleks en række boligmuligheder, der passer til forskellige behov og...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 46ημέρες
Ενημερώθηκε: 45ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Bach, San Miguel de Salinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Leigh's Estates