SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
139 900 €
(1 399 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
100 τ.μ.
Ronda Oeste, San Miguel de Salinas

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We present this spacious 100 m2 apartment in San Miguel de Salinas, a property in good condition, ideal both as a permanent residence and as a holiday...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 58ημέρες

Τοποθεσίες

Ronda Oeste, San Miguel de Salinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home