SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
329 900 €
(3 266 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
101 τ.μ.
Ronda Oeste, San Miguel de Salinas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα101 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Step into this stunning 2-bedroom, 2-bathroom ground-floor apartment, perfectly positioned in one of the most sought-after areas of San Miguel de Sali...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Ronda Oeste, San Miguel de Salinas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home