SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
172 000 €
(2 915 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
59 τ.μ.
Avenida de Goya, San Fulgencio

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα59 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento útulný byt v San Fulgenciu (La Marina) je dokonalou kombinací klidu a pohodlí, je připraven k okamžitému nastěhování nebo jako skvělá investice....

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de Goya, San Fulgencio

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA