SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
198 000 €
(4 304 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
46 τ.μ.
Carretera del Far, Salou

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

APARTMENT WITH TOURIST LICENSE, POOL AND SEA VIEWS JUST 200 M FROM THE BEACH

We present this attractive renovated apartment in Cap Salou, ideal both ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 29ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Carretera del Far, Salou
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España