SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
140 800 €
(1 956 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
72 τ.μ.
CALLE SANT JORDI, Rubí

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

El inmueble se encuentra actualmente ocupado por terceros sin título habilitante, lo que constituye una ventaja competitiva de entrada para inversores...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE SANT JORDI, Rubí
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Premier