SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
90 000 €
(1 125 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
80 τ.μ.
Avenida de la Marina, Rota

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

VIVIENDA VPO en venta situada en la zona NORTE de Rota, a 150 metros de la piscina municipal, a 2 minutos de la estación de autobuses y a unos 250 met...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de la Marina, Rota
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Balcón Al Sur