SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
159 500 €
(3 190 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
50 τ.μ.
Carrer Ramón y Cajal, Roses

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα50 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Situado en Santa Margarita, en la exclusiva residencia Royal Marine 2 en Roses, este apartamento ofrece un entorno de vida agradable en una zona privi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Inmo Holiday Roses S.l