SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
185 000 €
(2 937 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
63 τ.μ.
Carrer Ramón y Cajal, Roses

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Luminoso y bien cuidado apartamento en una zona tranquila. ~Esta encantadora vivienda, situada en la segunda planta, dispone de dos dormitorios, un sa...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 161ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Inmo Holiday Roses S.l