SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
270 900 €
(3 386 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
80 τ.μ.
Calle El Castillo, Rojales

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW DEVELOPMENT OF APARTMENTS WITH 2 BEDROOMS AND 2 BATHS, AIR CON, PARKING, SOLARIUM OR GARDEN, ROJALES InterProperty are proud to announce this new...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Calle El Castillo, Rojales
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home