SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
145 200 €
(2 593 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
56 τ.μ.
CALLE VERGE DE MONTSERRAT, Ripollet

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα56 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

El inmueble se encuentra ocupado, dirigido exclusivamente a inversores que busquen activos con descuento de entrada y recorrido de optimización. OPORT...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 18ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE VERGE DE MONTSERRAT, Ripollet
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Premier