SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
340 000 €
(4 857 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
70 τ.μ.
Avinguda de Catalunya, Puigcerdà

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located on the first floor, this property offers an excellent opportunity to enjoy life in the centre of Puigcerdà, with direct views of the emblemati...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda de Catalunya, Puigcerdà
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox La Cerdanya