SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
330 000 €
(3 235 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
102 τ.μ.
Riera de Premià, Premià de Mar

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα102 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Flat in the centre of Premià de Mar.

We present, exclusively, a magnificent 100 m² renovated flat in one of the best areas of Premià de Mar.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Riera de Premià, Premià de Mar
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España